Hangi ağrı kesicileri kullanabilirsiniz?

Ibuprofen kramplar için en etkili ağrı kesicidir. Bununla birlikte Naproksen ve Diklofenak gibi başka NSAID'ler de kullanabilirsiniz. Ibuprofen elde edemiyorsanız, parasetemol, tylenol(asetominofen) veya Aspirin(Salisilik Asit) de etkili olacaktır.

Önemli! Ibuprofen kullanımının korona virüsüyle birlikte daha fazla komplikasyona ve belirtilere yol açtığı ortaya çıktığından, korona virüs salgın hastalığı devam ettiği sürece, kadınların ağrı kesici olarak yalnızca parasetamol veya parasetamol (asetaminofen) 1000 mg kullanmalarını öneriyoruz.

 

Lütfen, aldığınız ağrı kesicide alabileceğiniz maksimum dozaj için kullanım talimatlarını okuyunuz.87 99